Najlepszy w regionie Drukuj Email
Wpisany przez 艢wiadek
wtorek, 06 grudnia 2011 10:58
W dniu 01.12.2011 r.w Minikowie odby艂 si臋 Konkurs Wiedzy o Bezpiecze艅stwie Pracy i Ergonomii w Rolnictwie organizowany przez Kas臋 Rolniczego Ubezpieczenia Spo艂ecznego. Konkurs ma na celu propagowanie wiedzy i zasad bezpiecznej pracy w gospodarstwie rolnym. W tym roku w konkursie startowa艂o 52 uczni贸w. Konkurs sk艂ada艂 si臋 z dw贸ch etap贸w. W pierwszym etapie uczniowie rozwi膮zywali test sk艂adaj膮cy si臋 z 30 pyta艅, w drugim etapie praktycznym trzeba by艂o udzieli膰 odpowiedzi na dwa pytania oraz wychwyci膰 najwi臋cej nieprawid艂owo艣ci zwi膮zanych z bezpiecze艅stwem w prezentowanych zestawach maszyn rolniczych.
W tym roku najlepszym uczniem, kt贸ry poradzi艂 sobie ze wszystkimi zagadnieniami by艂 Micha艂 P艂ocharski z klasy III TR. Po emocjonuj膮cych i bardzo wyr贸wnanych zmaganiach Micha艂 zaj膮艂 pierwsze miejsce. Finali艣cie serdecznie gratulujemy.