Rajd integracyjny 2011 Drukuj Email
Wpisany przez Wi艣niewska
poniedzia艂ek, 26 wrze艣nia 2011 11:17
Dnia 22.09.2010r. odby艂 si臋 rajd integracyjny dla klas: I Technikum Ekonomicznego, Technikum Rolniczego, Technikum Architektury Krajobrazu oraz klasy Ia, Ib, Ic Zasadniczej Szko艂y Zawodowej. Rajd po艂膮czony zosta艂 z otrz臋sinami. W tym roku szkolnym miejscem integracji by艂a Szko艂a Rycerska w Podzamku Golubskim. Pierwszym punktem spotkania by艂y gry i zabawy integracyjne uczni贸w z wychowawcami. Ka偶da klasa w formie muzycznej dokona艂a prezentacji swojej grupy. Nast臋pnie odby艂a si臋 rywalizacja mi臋dzy klasami w konkurencjach sportowych. Zawody przeprowadzono "na weso艂o", m.in. odby艂 si臋: rzut trzonkiem, skok w dal w gumofilcach, wy艣cigi z taczk膮, bieg przez snopki, przeci膮ganie lin膮, bieg z jajkiem. Rywalizacja wzbudzi艂a du偶o 艣miechu i wprowadzi艂a uczni贸w w weso艂y nastr贸j.
Nast臋pnie wszyscy udali si臋 na wsp贸lny posi艂ek. By艂y to kie艂baski z grila lub pieczone w ognisku. Po posi艂ku uczniowie zostali pasowani na ucznia. Pogoda, urokliwe miejsce, pyszne jedzenie i dobra zabawa sprawi艂y, 偶e uczniowie w wybornych humorach wr贸cili do szko艂y. Na pewno ten rajd b臋dzie im si臋 dobrze kojarzy艂 z pocz膮tkiem edukacji w ZS nr 2.