Witamy wakacje Drukuj Email
Wpisany przez Dyrektor
pi膮tek, 02 wrze艣nia 2011 12:05
Uroczyste zako艅czenie roku szkolnego odby艂o sie w podnios艂ej atmosferze. Prymusem szko艂y zosta艂 Micha艂 P艂ocharski i odebra艂 statu艂etk臋 PRIMUS ZS-2. Micha艂 uzyska艂 najwy偶sz膮 艣redni膮 wsr贸d uczni贸w technikum oraz reprezentowa艂 szko艂臋 na og贸lnopolskich konkursach i olimpiadach. Najlepsz膮 uczennic膮 liceum zosta艂a Monika Wilman. W dniu zako艅czenia roku szkolnego Dyrektor wr臋czy艂 44 艣wiadectwa promocyjne z wyr贸偶nieniem. Podkre艣la to bardzo dobre wyniki uzyskiwane przez uczni贸w, jest efektem dzia艂a艅 edukacyjnych szko艂y oraz rezultatem wielu przedsi臋wzi臋膰 projektowych Zespo艂u Szk贸艂 nr 2. Dyrektor gratulowa艂 wynik贸w wszystkim uczniom, dzi臋kowa艂 Gronu pedagogicznemu za osi膮gni臋cia i zaanga偶owanie w pracy z m艂odzie偶膮. Mi艂ych i bezpiecznych wakacji.