SP艁YW KAJAKOWY Z UKS "AREZ" Drukuj Email
Wpisany przez Piotrkowski
pi膮tek, 02 wrze艣nia 2011 11:32
W przeddzie艅 zako艅czenia roku szkolnego odby艂 si臋 sp艂yw kajakowy dla uczni贸w wyr贸偶niaj膮cych si臋 aktywno艣ci膮 na rzecz naszej szko艂y. Organizatorem imprezy by艂, dzia艂aj膮cy w ZS nr2, Uczniowski Klub Sportowy "AREZ". Imprez臋 rozpocz臋li艣my na przystani "Zacisze", sk膮d Drw臋c膮 sp艂yn臋li艣my  do Osady Karb贸wko. Trasa by艂a bardzo ciekawa i wymagaj膮ca. Mieli艣my okazj臋 podziwia膰 pi臋kno lokalnej przyrody. Sp艂yw trwa艂 ponad 3 godziny. Nieco zm臋czeni autokarem przejechali艣my na teren Szko艂y Rycerskiej PTTK, gdzie na wszystkich czeka艂o ju偶 rozpalone ognisko i smaczne kie艂baski oraz napoje. Po posi艂ku z przyjemno艣ci膮 obejrzeli艣my pokaz wolty偶erki w wykonaniu p.Joanny Borysiuk i p.Joanny Dybowskiej. Ch臋tni mieli okazj臋 spr贸bowa膰 swoich si艂 w tej trudnej dyscyplinie sportu. Ca艂y czas do naszej dyspozycji by艂y konie, na kt贸rych ka偶dy mia艂 mo偶liwo艣膰 poje藕dzi膰. Ca艂e przedsi臋wzi臋cie by艂o zrealizowane dzi臋ki wsp贸艂pracy UKS "AREZ", Zespo艂u ds.pofilaktyki ZS nr2 oraz Urz臋du Miasta Golub-Dobrzy艅, reprezentowanego przez p. Katarzyn臋 Modrzejewsk膮. Wszystkim bardzo dzi臋kujemy za pomoc w organizacji imprezy mamy nadziej臋 na dalsz膮 owocn膮 kooperacj臋. Uczestnikom dzi臋kujemy za wsp贸ln膮 zabaw臋 i wzorow膮 postaw臋.