SOS dla DPS Drukuj Email
Wpisany przez Lisewska
艣roda, 06 kwietnia 2011 12:58
SU dla DPSW dniu 31.03.2011 Samorz膮d Szkolny zako艅czy艂 akcj臋 charytatywn膮 "SOS dla DPS". Dzi臋ki Waszej dobrej woli i szczerym ch臋ci膮 uda艂o si臋 zebra膰 1000z艂. Podj臋to decyzj臋, 偶e za uzyskan膮 kwot臋 kupimy odkurzacz pior膮cy. W dniu 06.04.2011 Samorz膮d Szkolny wraz z Dyrektorem Zespo艂u Szk贸艂 nr 2 uda艂 si臋 do Domu Pomocy Spo艂ecznej z niespodziank膮, kt贸ra sprawi艂a wiele rado艣ci.
Prezent przekazany zosta艂 w obecno艣ci Wojciecha Kwiatkowskiego Starosty Powiatu Golubsko-Dobrzy艅skiego  na r臋ce Dyrektora DPS Micha艂a Piotrowicza. W podzi臋kowaniu Dyrektor stwierdzi艂, 偶e jest niezmiernie zaskoczony postaw膮 m艂odzie偶y Zespo艂u Szk贸艂 nr 2 kt贸ra w czasach pogoni za pieni膮dzem, degradacji wy偶szych warto艣ci potrafi艂a wykszta艂ci膰 w sobie postaw臋 humanitarn膮.
Samorz膮d Szkolny dzi臋kuje wszystkim uczniom i nauczycielom, kt贸rzy w艂膮czyli si臋 w dzie艂o pomocy drugiemu cz艂owiekowi.