Dzie艅 Przedsi臋biorczo艣ci Drukuj Email
Wpisany przez Boniecka
艣roda, 06 kwietnia 2011 08:28
W dniu 31 marca 2011 roku w Zespole Szk贸艂 nr 2 po raz kolejny obchodzono "Dzie艅 Przedsi臋biorczo艣ci" organizowany przez Fundacj臋 M艂odzie偶owej Przedsi臋biorczo艣ci. Zasadniczym celem jednodniowych praktyk w wybranym przez ucznia zak艂adzie pracy jest wykorzystanie wiedzy zdobytej w szkole. Uczniowie maja szans臋 wykonywania zada艅 na wymarzonym stanowisku pracy. Umo偶liwia im to r贸wnie偶 weryfikacj臋 wyboru kierunku dalszego kszta艂cenia i planowania kariery zawodowej.
Do programu przyst膮pi艂y nast臋puj膮ce lokalne zak艂ady pracy: Szpital Powiatowy Sp. z o.o., Golpasz S.A., Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa, Powiatowy O艣rodek Doradztwa Rolniczego, Komenda Powiatowa Policji,  Powiatowa Stra偶 Po偶arna, Nadle艣nictwo Golub-Dobrzy艅, Dom Kultury, Urz膮d Miasta, Zak艂ad Us艂ugowy Jacek Mizikowski.
Uczestnicy "Dnia Przedsi臋biorczo艣ci" wraz z koordynatorem p. Katarzyn膮 Bonieck膮 bardzo dzi臋kuj膮 wszystkim przedsi臋biorcom, kt贸rzy przyj臋li uczni贸w w tym dniu do swoich zak艂ad贸w. Dzi臋kujemy za mi艂e przyj臋cie oraz wprowadzenie w arkana wymarzonego zawodu.