Strona g艂贸wna
Ukulturalnij si臋!!!! Drukuj Email
Wpisany przez Anna G贸rska   
poniedzia艂ek, 18 marca 2019 09:48

Mo偶na si臋 ukulturalnia膰 na wiele sposob贸w. Jednym z nich sta艂 si臋 udzia艂 uczni贸w naszej Szko艂y pod opiek膮 pani Doroty Gurtowskiej w koncercie w O艣rodku Chopinowskim w Szafarni. Tym razem m艂odzie偶 wybra艂a si臋 9. marca 2019 r. na koncert z okazji Dnia Kobiet. W programie by艂y kompozycje Fryderyka Chopina, Witolda Friemanna, Roberta Schumanna, Feliksa Nowowiejskiego, Richarda Straussa, Krzysztofa Pendereckiego. Dzi臋ki artystkom: Barbarze Borowicz i Annie Miernik wiecz贸r by艂 pe艂en ciekawych prze偶y膰. Niekt贸rzy zapewne pierwszy raz mieli mo偶liwo艣膰 pos艂ucha膰 jak brzmi klarnet.

Przypominamy, 偶e dzi臋ki wsp贸艂pracy z O艣rodkiem Chopinowskim w Szafarni m艂odzie偶 naszej szko艂y ma bezp艂atny wst臋p na koncerty. Wystarczy zapozna膰 si臋 z repertuarem, wykaza膰 ch臋膰 udzia艂u i zg艂osi膰 si臋 do koordynatora tych wyjazd贸w - pani Anny G贸rskiej. Zapraszamy!!!!

 

Polityka prywatnoṡci i pliki cookies