1% Podatku Drukuj Email
Wpisany przez Zesp贸艂 Szk贸艂 Nr 2
poniedzia艂ek, 04 marca 2019 13:23
Spo艂eczno艣膰 szkolna Zespo艂u Szk贸艂 nr 2 w Golubiu - Dobrzyniu zwraca si臋 z uprzejm膮 pro艣b膮 do wszystkich ludzi dobrej woli o przekazywanie 1% podatku na potrzeby naszej szko艂y. W ubieg艂ym roku wszystkie pieni膮dze pozyskane w ten spos贸b przeznaczyli艣my na zakup pomocy dydaktycznych, g艂贸wnie ksi膮偶ek. W tym roku tak偶e chcieliby艣my zakupi膰 pomoce dydaktyczne, kt贸re b臋d膮 s艂u偶y艂y wszystkim uczniom. Jeden procent - to niewiele. Jednak pomno偶ony przez wielu podatnik贸w daje do艣膰 powa偶ne kwoty wspomagaj膮ce prac臋 szko艂y.

Chc膮c przekaza膰 cz臋艣膰 podatku na pomoc plac贸wkom o艣wiatowym za po艣rednictwem Toru艅skiego Stowarzyszenia Pomocy Szkole nale偶y:
- w  rubryce 123 formularza PIT 37 cz臋艣膰 "J" wpisa膰 nr KRS 0000121592
- w rubryce 124 wpisa膰 kwot臋 odpisu 1% od podatku
- w  rubryce 125 poda膰 nazw臋 i siedzib臋 naszej szko艂y -  Zesp贸艂 Szk贸艂 nr 2 w Golubiu-Dobrzyniu, ul. Kili艅skiego 31, 87-400 Golub-Dobrzy艅.
- w rubryce 126 zaznaczy膰 X;
- z艂o偶y膰 do 30 kwietnia 2019 r. zeznanie podatkowe.
Na tej podstawie urz膮d skarbowy przeka偶e pieni膮dze na wskazany po偶ytek publiczny.

Z g贸ry dzi臋kujemy wszystkim darczy艅com.