Strona g艂贸wna >> Egzamin zawodowy >> Nowy_ZAWODOWY >> Pr贸bny Egzamin Potwierdzajacy Kwalifikacje Zawodowe 2014r
Pr贸bny Egzamin Potwierdzajacy Kwalifikacje Zawodowe 2014r Drukuj Email
Wpisany przez Irena R贸偶a艅ska
czwartek, 02 stycznia 2014 09:40
Zesp贸艂 Szk贸艂 Nr 2 w Golubiu-Dobrzyniu, jak co roku, organizuje dla uczni贸w klasy IV technikum rolniczego, technikum architektury krajobrazu i technikum ekonomicznego, pr贸bny egzamin potwierdzaj膮cy kwalifikacje zawodowe.
Egzamin pr贸bny b臋dzie przeprowadzany zgodnie z obowi膮zuj膮cymi procedurami organizowania i przeprowadzania egzaminu potwierdzaj膮cych kwalifikacje zawodowe ustalonymi i zatwierdzonymi przez Dyrektor贸w komisji okr臋gowych i Dyrektora Centralnej Komisji Egzaminacyjnej.
Dla wszystkich technik贸w etap pisemny: 29 stycze艅 2014r godz. 12.00 w auli B1 oraz B2
Etap praktyczny dla technikum 30 stycze艅 2014r:
godz. 8.00 - I zmiana Technikum Ekonomiczne sala B12
godz. 9.00 - Technikum Rolnicze i Technikum Architektury Krajobrazu aula B1
godz. 14.00  II zmiana Technikum Ekonomiczne sala B12
Prosimy o zapoznanie si臋 z komunikatem CKE odno艣nie materia艂贸w i przybor贸w pomocniczych, z kt贸rych mo偶e korzysta膰 zdaj膮cy w etapie praktycznym egzaminu zawodowego w danym zawodzie.