2017/2018
Wojew贸dzki Konkurs WIEDZY BEZPIECZE艃STWIE PRACY W ROLNICTWIE
Lp
|
Imi臋 i nazwisko
|
Uzyskany tytu艂
|
Nauczyciel przygotowuj膮cy
|
1.
|
Jan Osmo艂a
|
laureat
|
Katarzyna Boniecka
|
Wojew贸dzki Konkurs ROLNIK NA MEDAL
Lp
|
Imi臋 i nazwisko
|
Miejsce
|
Nauczyciel przygotowuj膮cy
|
1.
|
Przemys艂aw Rutkowski
|
IV
|
Rafa艂 Szynkiewicz
|
Og贸lnopolskiego Konkursu WIEDZY O UPRAWIE I INTEGROWANEJ OCHRONIE RO 艢LIN UPRAWNYCH
Lp
|
Imi臋 i nazwisko
|
Uzyskany tytu艂
|
Nauczyciel przygotowuj膮cy
|
1.
|
Micha艂 Lipi艅ski
|
finalista
|
Katarzyna Boniecka
|
Wojew贸dzki Konkurs M脫J INNOWACYJNY WYNALAZEK
Lp
|
Imi臋 i nazwisko
|
Miejsce
|
Nauczyciel przygotowuj膮cy
|
1.
|
艁ukasz Jurkiewicz
|
wyr贸偶nienie
|
Rafa艂 Szynkiewicz
|
Wojew贸dzki Etap OG脫LNOPOLSKIEGO TURNIEJU WIEDZY PO呕ARNICZEJ "M艁ODZIE呕 ZAPOBIEGA PO呕AROM"
Lp
|
Imi臋 i nazwisko
|
Uzyskany tytu艂
|
Nauczyciel przygotowuj膮cy
|
1.
|
Mariusz Rumi艅ski
|
laureat
|
Joanna Krzykalska
|
OG脫LNOPOLSKI KONKURS "POLSKA-SZWECJA, MI臉DZY RYWALIZACJ膭 I WSP脫艁PRAC膭"
Lp
|
Imi臋 i nazwisko
|
Uzyskany tytu艂
|
Nauczyciel przygotowuj膮cy
|
1.
|
Olga Aksamit
|
laureat
|
Szymon Wi艣niewski
|
WOJEW脫DZKI KONKURS HISTORYCZNY ?ONI TWORZYLI NASZ膭 HISTORI臉?
Lp
|
Imi臋 i nazwisko
|
Uzyskany tytu艂
|
Nauczyciel przygotowuj膮cy
|
1.
|
Olga Aksamit
|
wyr贸偶nienie
|
Szymon Wi艣niewski
|
Powiatowy Konkurs Historyczny z okazji 155. rocznicy wybuchu Powstania Styczniowego
Lp
|
Imi臋 i nazwisko
|
Miejsce
|
Nauczyciel przygotowuj膮cy
|
1.
|
Dorota Trawi艅ska
Oliwia Krupka
|
I
|
Szymon Wi艣niewski
|
XIII edycja Regionalnego Konkursu Recytatorskiego pt. "CHMURY PRZEMIN膭, NIEBO ZOSTANIE"
Lp
|
Imi臋 i nazwisko
|
Miejsce
|
Nauczyciel przygotowuj膮cy
|
1.
|
Sandra Arentowicz
|
III
|
Anna G贸rska
|
VI Powiatowy Konkurs Ortograficzny o SUPERPI脫RO STAROSTY GOLUBSKO-DOBRZY艃SKIEGO
Lp
|
Imi臋 i nazwisko
|
Miejsce
|
Nauczyciel przygotowuj膮cy
|
1.
|
Paulina Dziankowska
|
II
|
Anna G贸rska
|
Powiatowy Konkurs Plastyczny pt. "KR脫LEWNA ANNA WAZ脫WNA W OCZACH DZIECI I M艁ODZIE呕Y"
Lp
|
Imi臋 i nazwisko
|
Miejsce
|
Nauczyciel przygotowuj膮cy
|
1.
|
Julia Jarz臋bowska
|
I
|
Agnieszka Brzostowska
|
2.
|
Paulina S艂awkowska
|
III
|
Agnieszka Brzostowska
|
2016/2017
Og贸lnopolski Konkurs INDEKS DLA ROLNIKA
Lp
|
Imi臋 i nazwisko
|
Uzyskany tytu艂
|
Nauczyciel przygotowuj膮cy
|
1.
|
Szymon Nadolny
|
laureat
|
Rafa艂 Szynkiewicz
|
2.
|
Szymon Jankowski
|
laureat
|
Rafa艂 Szynkiewicz
|
Wojew贸dzki Konkurs WIEDZY O ERGONOMII I BEZPIECZE艃STWIE PRACY W ROLNICTWIE
Lp
|
Imi臋 i nazwisko
|
Uzyskany tytu艂
|
Nauczyciel przygotowuj膮cy
|
1.
|
Jan Osmo艂a
|
laureat
|
Katarzyna Boniecka
|
OLIMPIADA WIEDZY I UMIEJ臉TNO艢CI ROLNICZYCH
(blok: architektura krajobrazu, eliminacje okr臋gowe)
Lp
|
Imi臋 i nazwisko
|
Miejsce
|
Nauczyciel przygotowuj膮cy
|
1.
|
Pawe艂 Rutkowski
|
IV
|
Gabriela Kaliska
|
VII OG脫LNOPOLSKI KONKURS WIEDZY O ARCHITEKTURZE KRAJOBRAZU
Lp
|
Imi臋 i nazwisko
|
Miejsce
|
Nauczyciel przygotowuj膮cy
|
1.
|
Pawe艂 Rutkowski
|
VIII
|
Gabriela Kaliska
|
POWIATOWY KONKURS HISTORYCZNY Z OKAZJI 65. ROCZNICY PO艁膭CZENIA GOLUBIA I DOBRZYNIA W JEDEN ORGANIZM MIEJSKI
Lp
|
Imi臋 i nazwisko
|
Uzyskany tytu艂
|
Nauczyciel przygotowuj膮cy
|
1.
|
Piotr Jachowski
|
laureat
|
Szymon Wi艣niewski
|
2015/2016
Og贸lnopolska OLIMPIADA WIEDZY O BANKACH
Lp
|
Imi臋 i nazwisko
|
Uzyskany tytu艂
|
Nauczyciel przygotowuj膮cy
|
1.
|
Micha艂 Blumkowski
|
finalista
|
Justyna Jagodzi艅ska
Ma艂gorzata Chojak
Alicja Sulkowska
|
2.
|
Mateusz Gogoli艅ski
|
finalista
|
3.
|
Rafa艂 Pietrkiewicz
|
finalista
|
4.
|
Mariusz Rumi艅ski
|
finalista
|
5.
|
Ma艂gorzata Brodowska
|
finalista
|
6.
|
Agnieszka Jadzi艅ska
|
finalista
|
7.
|
B艂a偶ej Jagielski
|
finalista
|
8.
|
Bartosz Lipi艅ski
|
finalista
|
9.
|
Marta Piotrkiewicz
|
finalista
|
10.
|
Marcin Gr臋bocki
|
finalista
|
11.
|
Magdalena Kaszuba
|
finalista
|
12.
|
Dominika K臋prowska
|
finalista
|
13.
|
Patryk Kr贸l
|
finalista
|
14.
|
Hanna Milarska
|
finalista
|
15.
|
Agata Nowi艅ska
|
finalista
|
16.
|
Mateusz Owsianikow
|
finalista
|
17.
|
Magdalena Pietrkiewicz
|
finalista
|
18.
|
Agnieszka Piotrowicz
|
finalista
|
19.
|
Paulina St臋pnik
|
finalista
|
20.
|
Joanna Szwaracka
|
finalista
|
21.
|
Patrycja Zakrzewska
|
finalista
|
22.
|
Marta Zieli艅ska
|
finalista
|
Og贸lnopolski Konkurs INDEKS DLA ROLNIKA
Lp
|
Imi臋 i nazwisko
|
Uzyskany tytu艂
|
Nauczyciel przygotowuj膮cy
|
1.
|
Jakub Pietrkiewicz
|
laureat
|
Rafa艂 Szynkiewicz
|
2.
|
Mateusz Burak
|
finalista
|
Rafa艂 Szynkiewicz
|
OLIMPIADA WIEDZY I UMIEJ臉TNO艢CI ROLNICZYCH
(blok: produkcja zwierz臋ca)
Lp
|
Imi臋 i nazwisko
|
Uzyskany tytu艂
|
Nauczyciel przygotowuj膮cy
|
1.
|
Jakub Pietrkiewicz
|
Laureat
|
Rafa艂 Szynkiewicz
|
OLIMPIADA WIEDZY I UMIEJ臉TNO艢CI ROLNICZYCH
(blok: architektura krajobrazu, eliminacje okr臋gowe)
Lp
|
Imi臋 i nazwisko
|
Miejsce
|
Nauczyciel przygotowuj膮cy
|
1.
|
Piotr Jachowski
|
V
|
Gabriela Kaliska
|
VI OG脫LNOPOLSKI KONKURS WIEDZY O ARCHITEKTURZE KRAJOBRAZU
Lp
|
Imi臋 i nazwisko
|
Miejsce
|
Nauczyciel przygotowuj膮cy
|
1.
|
Piotr Jachowski
|
VI
|
Gabriela Kaliska
|
2014/2015
Wojew贸dzki Konkurs WIEDZY O ERGONOMII I BEZPIECZE艃STWIE PRACY W ROLNICTWIE
Lp
|
Imi臋 i nazwisko
|
Uzyskany tytu艂
|
Nauczyciel przygotowuj膮cy
|
1.
|
Kamil Tokarski
|
laureat
|
Marcin 艢wiadek
|
WOJEW脫DZKI KONKURS RECYTATORSKI
Lp
|
Imi臋 i nazwisko
|
Uzyskany tytu艂
|
Nauczyciel przygotowuj膮cy
|
1.
|
Katarzyna Jadzi艅ska
|
laureat
|
Agnieszka Brzostowska
|
2013/2014
Wojew贸dzki Konkurs KUJAWSKO-POMORSKIE-MOJE MIEJSCE NA ZIEMI
Lp
|
Imi臋 i nazwisko
|
Uzyskany tytu艂
|
Nauczyciel przygotowuj膮cy
|
1.
|
Mateusz Burak
|
Laureat
|
Katarzyna Boniecka
|
2.
|
Andrzej Burak
|
Laureat
|
3.
|
Jakub Pietrkiewicz
|
Laureat
|
4.
|
Micha艂 G贸rzy艅ski
|
Laureat
|
5.
|
Micha艂 Kopczy艅ski
|
Laureat
|
6.
|
Adam Rutkowski
|
Laureat
|
2016/2017
Og贸lnopolski Konkurs INDEKS DLA ROLNIKA
Lp
|
Imi臋 i nazwisko
|
Uzyskany tytu艂
|
Nauczyciel przygotowuj膮cy
|
1.
|
Szymon Nadolny
|
laureat
|
Rafa艂 Szynkiewicz
|
2.
|
Szymon Jankowski
|
laureat
|
Rafa艂 Szynkiewicz
|
Wojew贸dzki Konkurs WIEDZY O ERGONOMII I BEZPIECZE艃STWIE PRACY W ROLNICTWIE
Lp
|
Imi臋 i nazwisko
|
Uzyskany tytu艂
|
Nauczyciel przygotowuj膮cy
|
1.
|
Jan Osmo艂a
|
laureat
|
Katarzyna Boniecka
|
OLIMPIADA WIEDZY I UMIEJ臉TNO艢CI ROLNICZYCH
(blok: architektura krajobrazu, eliminacje okr臋gowe)
Lp
|
Imi臋 i nazwisko
|
Miejsce
|
Nauczyciel przygotowuj膮cy
|
1.
|
Pawe艂 Rutkowski
|
IV
|
Gabriela Kaliska
|
VII OG脫LNOPOLSKI KONKURS WIEDZY O ARCHITEKTURZE KRAJOBRAZU
Lp
|
Imi臋 i nazwisko
|
Miejsce
|
Nauczyciel przygotowuj膮cy
|
1.
|
Pawe艂 Rutkowski
|
VIII
|
Gabriela Kaliska
|
POWIATOWY KONKURS HISTORYCZNY Z OKAZJI 65. ROCZNICY PO艁膭CZENIA GOLUBIA I DOBRZYNIA W JEDEN ORGANIZM MIEJSKI
Lp
|
Imi臋 i nazwisko
|
Uzyskany tytu艂
|
Nauczyciel przygotowuj膮cy
|
1.
|
Piotr Jachowski
|
laureat
|
Szymon Wi艣niewski
|
2015/2016
Og贸lnopolska OLIMPIADA WIEDZY O BANKACH
Lp
|
Imi臋 i nazwisko
|
Uzyskany tytu艂
|
Nauczyciel przygotowuj膮cy
|
1.
|
Micha艂 Blumkowski
|
finalista
|
Justyna Jagodzi艅ska
Ma艂gorzata Chojak
Alicja Sulkowska
|
2.
|
Mateusz Gogoli艅ski
|
finalista
|
3.
|
Rafa艂 Pietrkiewicz
|
finalista
|
4.
|
Mariusz Rumi艅ski
|
finalista
|
5.
|
Ma艂gorzata Brodowska
|
finalista
|
6.
|
Agnieszka Jadzi艅ska
|
finalista
|
7.
|
B艂a偶ej Jagielski
|
finalista
|
8.
|
Bartosz Lipi艅ski
|
finalista
|
9.
|
Marta Piotrkiewicz
|
finalista
|
10.
|
Marcin Gr臋bocki
|
finalista
|
11.
|
Magdalena Kaszuba
|
finalista
|
12.
|
Dominika K臋prowska
|
finalista
|
13.
|
Patryk Kr贸l
|
finalista
|
14.
|
Hanna Milarska
|
finalista
|
15.
|
Agata Nowi艅ska
|
finalista
|
16.
|
Mateusz Owsianikow
|
finalista
|
17.
|
Magdalena Pietrkiewicz
|
finalista
|
18.
|
Agnieszka Piotrowicz
|
finalista
|
19.
|
Paulina St臋pnik
|
finalista
|
20.
|
Joanna Szwaracka
|
finalista
|
21.
|
Patrycja Zakrzewska
|
finalista
|
22.
|
Marta Zieli艅ska
|
finalista
|
Og贸lnopolski Konkurs INDEKS DLA ROLNIKA
Lp
|
Imi臋 i nazwisko
|
Uzyskany tytu艂
|
Nauczyciel przygotowuj膮cy
|
1.
|
Jakub Pietrkiewicz
|
laureat
|
Rafa艂 Szynkiewicz
|
2.
|
Mateusz Burak
|
finalista
|
Rafa艂 Szynkiewicz
|
OLIMPIADA WIEDZY I UMIEJ臉TNO艢CI ROLNICZYCH
(blok: produkcja zwierz臋ca)
Lp
|
Imi臋 i nazwisko
|
Uzyskany tytu艂
|
Nauczyciel przygotowuj膮cy
|
1.
|
Jakub Pietrkiewicz
|
Laureat
|
Rafa艂 Szynkiewicz
|
OLIMPIADA WIEDZY I UMIEJ臉TNO艢CI ROLNICZYCH
(blok: architektura krajobrazu, eliminacje okr臋gowe)
Lp
|
Imi臋 i nazwisko
|
Miejsce
|
Nauczyciel przygotowuj膮cy
|
1.
|
Piotr Jachowski
|
V
|
Gabriela Kaliska
|
VI OG脫LNOPOLSKI KONKURS WIEDZY O ARCHITEKTURZE KRAJOBRAZU
Lp
|
Imi臋 i nazwisko
|
Miejsce
|
Nauczyciel przygotowuj膮cy
|
1.
|
Piotr Jachowski
|
VI
|
Gabriela Kaliska
|
2014/2015
Wojew贸dzki Konkurs WIEDZY O ERGONOMII I BEZPIECZE艃STWIE PRACY W ROLNICTWIE
Lp
|
Imi臋 i nazwisko
|
Uzyskany tytu艂
|
Nauczyciel przygotowuj膮cy
|
1.
|
Kamil Tokarski
|
laureat
|
Marcin 艢wiadek
|
WOJEW脫DZKI KONKURS RECYTATORSKI
Lp
|
Imi臋 i nazwisko
|
Uzyskany tytu艂
|
Nauczyciel przygotowuj膮cy
|
1.
|
Katarzyna Jadzi艅ska
|
laureat
|
Agnieszka Brzostowska
|
2013/2014
Wojew贸dzki Konkurs KUJAWSKO-POMORSKIE-MOJE MIEJSCE NA ZIEMI
Lp
|
Imi臋 i nazwisko
|
Uzyskany tytu艂
|
Nauczyciel przygotowuj膮cy
|
1.
|
Mateusz Burak
|
Laureat
|
Katarzyna Boniecka
|
2.
|
Andrzej Burak
|
Laureat
|
3.
|
Jakub Pietrkiewicz
|
Laureat
|
4.
|
Micha艂 G贸rzy艅ski
|
Laureat
|
5.
|
Micha艂 Kopczy艅ski
|
Laureat
|
6.
|
Adam Rutkowski
|
Laureat
|
|