ZS NR 2 Z WIZYT膭 W SZWECJI Drukuj Email
Wpisany przez Aleksander Wichrowski
wtorek, 31 pa藕dziernika 2017 12:05

Ju偶 po raz trzeci firma Istrail zorganizowa艂a wyjazd zagraniczny dla uczniów Naszej Szko艂y. W dniu 25 pa藕dziernika grupa 10 elektromechaników pojazdów samochodowych i mechaników pojazdów samochodowych, wraz z opiekunem, Aleksandrem Wichrowskim oraz przedstawicielem firmy Istrail p. Rados艂awem Jurkiewiczem, uda艂a si臋 z trzydniow膮 wizyt膮 do Szwecji. Dzi臋ki uprzejmo艣ci firmy Nasi uczniowie mieli okazj臋 zwiedzi膰 m.in.fabryk臋 pojazdów SCANIA oraz szwedzk膮 hut臋 stali SSAB. Mo偶liwo艣膰 obejrzenia pracy wielkich koncernów z bran偶y mechanicznej oraz przemys艂u hutniczego by艂a du偶ym do艣wiadczeniem dla m艂odocianych pracowników. W wolnym czasie uczniowie mieli okazj臋 zobaczy膰 muzeum ameryka艅skich samochodów z lat 50, 60 i 70 – tych, a tak偶e pozna膰 kultur臋 i obyczaje Skandynawii. Serdecznie dzi臋kujemy firmie Istrail za zorganizowanie wyjazdu!

Zapraszamy do ogl膮dania galrii